Minion paradise на Андроїд

З недавніх пір студія Universal полюбила роздавати на аутсорс свої відомі франшизи - подібним способом у Electronic Arts і опинилися права на знаменитих після «Бридкого Я» Міньйон. Маркетингова схема проста: казуальна «мобілочка» виходить якраз до виходу відомого фільму. Ось і нова гра EA приурочена до релізу нового хіта Universal.

Оскільки подивитися сам мультфільм можливості немає (прем'єра тільки 9 вересня), можна тільки здогадуватися, наскільки схожі сюжети. Втім, мобільні Міньйони замість сюжету мають скоріше загальну ідею. І ідея ця - у створенні свого райського куточка. Тут Minions Paradise на Андроїд експлуатують улюблену механіку Electronic Arts - простеньку ферму з мінімальними розумовими витратами. Слава Геймдизайнер, даний етап не є основою ігрового процесу.

Трохи погравши в одноклітинний економічний симулятор, починаєш відкривати для себе масу інших розваг, заради яких і створювалася minions paradise. Кожна нова будівля відкриває для вас окрему міні-гру: бар з прохолодними напоями зобов'язує до рейдів за свіжими фруктами, вольєр з крокодилами дозволить прокотитися на водних лижах, приборкавши алігатора, а відкриття аквапарку неминуче призведе до катання «паровозик». Всього на вивчення тутешніх міні-ігор у вас піде годин 5, з урахуванням економічної складової це розтягнеться мало не на тиждень - відмінна реіграбельність для гри «за мотивами».

У свої кращі моменти Minions Paradise нагадує легендарних Raving Rabbits, на яких, швидше за все, в EA і рівнялися. Міньйони поводяться максимально безглуздо, розважають жартами різного ступеня площині і ніяк не хочуть приходити в адекватний стан. Міні-ігри, найчастіше, оригінальні і адактивні, а лейтмотивом грають розслаблюючі «пляжні» мелодії. Що ще потрібно для хітової казуалочкі за мотивами? Мабуть, що нічого.