Lenovo представила ноутбуки з процесорами INTEL XEON

В Новому Орлеані на виставці SIGGRAPH +2015 компанія Lenovo представила два нових ноутбука Lenovo ThinkPad P50 і ThinkPad P70. Головна особливість даних моделей полягає в тому, що обидві новинки отримали процесори Intel Xeon. Всі знають, що лінійка Xeon мала серверне призначення, але це було до того, поки Intel не надала мобільну версію процесорів.
Що стосується нових ноутбуків, то вони обидва отримали процесор Intel Xeon E3-1500M v5. Дані процесори виконані по 14 нанометровим технологічним процесом з використанням архітектури Intel Skylake.
Lenovo ThinkPad P70 позиціонують як мобільну робочу станцію для самих різних галузей, від засобів масової інформації до нафтогазової галузі. Апарат використовує 17 дюймовий екран, який має дозвіл 4K - UHD. Крім подібного екрана ноутбук отримає до 64 Гб оперативної пам'яті DDR4, жорсткий диск об'ємом до 2 Тбайт і навіть DVD привід.
Lenovo ThinkPad P50 в свою чергу є найтоншою мобільною станцією, а також дуже легкою. 15.6 дюймовий екран отримав аналогічний дозвіл екрана 4K. Головне завдання новинки - робота з дуже вимогливими до продуктивності додатками в будь-якому зручному для вас місці. Максимальний об'єм оперативної пам'яті складає 64 Гб і можна отримати жорсткий диск з об'ємом до 1 Тбайта.
Обидві моделі ноутбуків отримали просунутий інтерфейс Intel Thunderbolt 3 (2 порту у P70, 1 порт у P50), порт для підключення дисплея, порт HDMI, RJ-45 для підключення до Ethernet мережі, 4 порти USB 3.0, порт для підключення док-станції. Для роботи з бездротовими мережами у Lenovo ThinkPad P50 і P70 є модуль Bluetooth 4.1 і модуль Wi-Fi 802.11ac.
Ноутбуки обладнані дуже потужною графікою NVIDIA Quadro. Це професійні відеокарти, які здатні забезпечити обробку контенту з високою роздільною здатністю, а також легко справляється з різними графічними додатками.
Lenovo ThinkPad P50 і ThinkPad P70 будуть доступні для покупки вже в четвертому кварталі. Назвати ціну їх невеликий дуже важко, адже P50 стартує з ціни в 1600 доларів, а P70 з ціни у 2000 доларів. Топові моделі можуть коштувати значно дорожче стартових апаратів.