Google Nexus 7 — найкращий 7-дюймовий планшет

Планшети - це насправді не новинка, але лише останнім часом вони стали набирати обертів на ринку. Все почалося з появи iPad. Раніше на ринку переважало саме "яблуко", але зараз з'явилося безліч конкурентів, які такі ж якісні, а деякі і краще iPad.
Діагональ iPad складає більше 10 ". Це означає, що для його використання потрібно дві руки. Це виглядає трохи незграбно. Планшети з діагоналлю 7" приносять набагато більше задоволення. Планшети такого розміру значно дешевше і пропонують чітке зображення в HD якості. Ціна на них варіюються в діапазоні від $ 100 до $ 300. Так що ж краще купити?
Nexus 7 - це по суті великий телефон Nexus, що працює на базі Android. Екран з діагоналлю 7 "пропонує супер-чіткий дозвіл 1280x800 пікселів, що робить картинку максимально чіткою. Відтворення HD (відео) одне з кращих серед тих, які я бачив на планшетах.
Навігація по меню дуже чітка, пальці рухаються як по маслу. Виділення, копіювання, перетягування проходять дуже легко і невимушено. Екран не запізнюється і рухається зі швидкістю світла.
Перші версії були доступні з об'ємом пам'яті в 8 ГБ і 16 ГБ, чого було недостатньо. Але тепер стали доступні версії на 32 Гб і 64 ГБ, з якими дуже приємно працювати. Завдяки Wi-Fi ви зможете завантажити всі додатки, які вам потрібні. Об'єм пам'яті не буде вас ні в чому обмежувати.
Планшет оснащений супер швидким двоядерним процесором Tegra-3. Ви можете в це повірити? Навіть деякі комп'ютери не оснащені двоядерним процесором! Цей блискавичний планшет з діагоналлю в 7 "коштує дешевше, ніж $ 200. Це безумство.
Оскільки планшет розроблений компанією Google, він оснащений тонною корисних сервісів - Gmail, календар, Google документи, Google диск, Google музика та ін. Будь-який Google веб-додаток, який ви коли-небудь використовували, представлено в зручній формі на Android. Ви можете синхронізувати програми з комп'ютера. Це робить планшет чертовски крутим.
Це дійсно кращий планшет розміром в 7 "з супер чітким зображенням в HD-якості на ринку.