Qualcomm Snapdragon 810 Показує відмінні результати тестування

Без сумнівів, чіпсет Qualcomm Snapdragon 810 виявився не найуспішнішим рішенням компанії Qualcomm. Даний чіп досить сильно гріється, що вимагає додаткових робіт з охолодження. Для виправлення вад готується новий чіпсет Snapdragon 820, але мабуть ще раніше ми побачимо новий чіпсет з 600 серії, який здатний наробити галасу в мобільній індустрії.У мережі з'явилися результати тестування Snapdragon 620 в бенчмарку Spotted On. Йдеться про тестування чіпсета з кодовою назвою MSM8952, що показує досить високі результати тестування в одноядерному режимі і багатоядерному режимі. Варто відзначити, що результати тестування новинки наблизилися до результатів Snapdragon 810. Цікаво те, що 600 серія останнім часом застосовувалася в пристроях середнього рівня, а 800 серія призначена для флагманських пристроїв.

qualcomm_snapdragon1
У режимі одноядерного тестування Snapdragon 620 набирає більше балів, ніж такі чіпсети як Exynos 7420 і Snapdragon 810. Це не дивно, адже він обладнаний ядрами Cortex-A72, які могутніше Cortex-A57 і мають більш низьку температуру нагрівання. Але в багатоядерному режимі 620 явно поступається флагманському чіпсету Samsung і лише трохи поступається власним флагману.
Прототип, на якому засвітився Qualcomm Snapdragon 620, використовує 3 Гб оперативної пам'яті і операційну систему Android 5.1 Lollipop. Залишилося дізнатися, чи зможе компанія прибрати проблему з перегрівом, яка виникла на ядрах Cortex-A57 в чіпсеті 810.