Instagram для Android

Без використання хмарних сховищ і соцмереж важко уявити життя сучасної інтернет-серфера. Особливо актуальні подібні сервіси для власників мобільних пристроїв, в яких обсяги вбудованої пам'яті найчастіше обмежені. Днями вийшло оновлення для найбільш впізнаваного мережевого сховища фотографій і відео, а так само популярної соціальної мережі - Instagram.

Велика частина нововведень торкнулося пошукового інструментарію системи. Найбільш істотні зміни з'явилися в області відбору фотографій залежно від географічного регіону. Була додана додаткова закладка інтерфейсу, що носить назву «Цікаве», правда доступна вона поки тільки жителям США. Після натискання на неї власник смартфона бачить все найкрасивіші фотографії з місць, які найбільше цікаві користувачам мережі. Крім того враховуються найчастіше зустрічаються в мережі запити на перегляди зображень.

Крім названих критеріїв береться в розрахунок розташування користувача в поточний момент, добірка при цьому змінюється в реальному часі. На додаток до типових параметрах пошуку зображень і відео додалася можливість знаходити зображення залежно від географічного розташування. Залишається дочекатися, коли зміни дійдуть і до наших широт.