Google створив пошук смартфона через браузер

Всі вже звикли до несподіваних і оригінальних ідеяй для Android, які періодично реалізує компанія Google. Нещодавно у соціальній мережі з'явилося повідомлення про впровадження чергового доповнення до пошукача, що дозволяє швидко знаходити свій пристрій, використовуючи при цьому іншу платформу.

Для цього достатньо мати акаунт в «Google +», спеціальний додаток Google на смартфоні і відкритий сервіс інтернет-пошуку. Також необхідна прив'язка мобільного телефону до реєстраційного запису власника в мережі. Якщо пристрій несподівано кудись подівся, потрібно, наприклад з комп'ютера, набити в пошуковому рядку «find my phone». Після цього з'явиться детальна карта із зазначенням точки, де знаходиться улюблений засіб спілкування. Також можна відразу відправити команду на подачу звукового сигналу, щоб прискорити процес виявлення.

Сервіс буде дуже корисний неуважним неохайним власникам, які постійно забувають, куди поклали телефон. Воно значно скоротить час пошуку і заощадить нерви від можливих переживань. Основне обмеження щодо застосування нового функціоналу - наявність на платформі клієнта останньої версії Android. Залишається сподіватися, що найближчим часом, дана перешкода буде усунуто на більшій частині смартфонів.

Додаток Google, який має бути встановлений на кожному смартфоні.