Android почав самостійно редагувати відео для розміщення на YouTube

Довгий час ролики перед розміщенням в мережі потрібно було коригувати за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, часто платного. Тепер частину роботи по доведенню відеозображення до потрібного стандарту взяла на себе, вшита безпосередньо в Андроїд, функція YouTube Creator.

Інструментарій для коректури поки дуже скромний, додаток може тільки обрізати зайву частину ролика. Правда обрізає воно фрагменти ролика лише з початку і кінця. У той же час крок редагування складає одну тридцятих секунди, що дуже і дуже непогано. Досить простий інструмент реалізований з високим ступенем точності. Чи буде розширена функція до видалення зайвого з будь-якої ділянки ролика поки невідомо.

Сумно те, що оновлення доступно для застосування тільки в кількох західних країнах і коли воно дістанеться до українського споживача Google не повідомляє. Хоча нововведення не можна назвати революційним, воно могло б заощадити час мільйонам користувачів, які не є професіоналами, але регулярно розміщують відео в мережі. Залишається тільки чекати, коли ця частина інноваційної стратегії компанії добереться і до Росії і продовжувати користуватися стороннім софтом.