Google Play Music — музика без кордонів для Android

У мережі з'явилася веб-версія нового музичного проекту від Google. Як заявляє видавець буквально протягом декількох днів сервіс Google Play Music з'явитися у форматі додатка для пристроїв на базі Android, крім цього передбачається підтримка програми пристроями на платформі конкурентів.

Пропозиція від компанії, що лідирує у сфері різних інтернет-сервісів виглядає більш ніж привабливо. Google Play Music народився на основі технології підбору музики спочатку посталої в компанії Songza, пізніше поглиненої гігантом. Почати варто з того, що всім бажаючим надається безкоштовний місячний ознайомлювальний період. Тільки після цього можна приймати рішення про покупку.

Функціонал програми також досить цікавий, він пропонує збирати базу треків по своєму смаку, що складається з 50 000 файлів. Їх можна вибрати на iTunes з більш ніж 30 млн. Композицій. При цьому переглядати або прослуховувати рекламні ролики немає необхідності. Передбачено автоматичне складання збірників залежно від стилю, часу створення, по подібним артистам і настрою слухача. З мережевою версією можна ознайомитися вже зараз на одному із сайтів компанії.