Google Camera для Андроїд

Нова версія програми Camera для Android буде випущена зовсім скоро. Більшість її поліпшень вже описано, однак не багато хто знає, що спеціально для неї тестується інноваційний інструмент «Smart Burst».

Технологія розробляється досить давно, суть її роботи зводитися до вибору із серії кадрів оптимального за співвідношенням декількох якісних параметрів. Вона повинна допомогти користувачеві вибрати кращий знімок. Робити це дозволяє новий режим зйомки, що створює невелику відеозапис із збереженням піксельної якості. Потім за допомогою складних алгоритмів програма «нарізає» знімки і зіставляє їх за рівнем різкості, ефекту змазування, виразу облич, освітленості. Провівши детальний аналіз, програма пропонує власникові смартфона краще фото.

Чи приживеться нововведення поки сказати складно, оскільки надмірна автоматизація може негативно відбитися на сприйнятті програми користувачем. У Google досить обережно висловлюються відносно розробки. Її фахівці не дають стовідсоткової гарантії, що інструмент все ж буде включений в остаточну версію проекту.