Blackview готує флагманський смартфон з 2к дисплеєм

Компанія Blackview готує новий флагманський смартфон, який поки не отримав назви. Новий апарат стане не просто найпотужнішим девайсом компанії, він зможе на рівних конкурувати з пристроями інших більш іменитих компаній. До того ж девайс отримає ряд унікальних особливостей.
Смартфон отримає 5.5 дюймовий екран з роздільною здатністю 2K, який гарантує високу щільність картинки. Варто відзначити, що подібні дисплеї використовують лише кращі смартфони більшості компаній. А тут ми бачимо невеликого виробника з величезними амбіціями.

Усередині смартфона Blackview працюватиме 10 ядерний чіпсет MediaTek MT6797 (Helio X20), який здатний працювати на максимальній тактовій частоті 2.5 ГГц. Тут використовується просунута графіка Mali-T880, яка використовує 4 графічних ядра, що в цілому дає високу продуктивність для виконання всіх завдань для ОС Android.

Крім потужного чіпсета, новий смартфон від Blackview отримає 4 Гб оперативної пам'яті, якої вистачить для забезпечення повноцінної багатозадачності. Не дивлячись на те, що більшість китайських смартфонів не славляться своїми камерами, апарат повинен стати вдалим. Він отримає 21 МП на основну камеру c датчиком Sony IMX230, який забезпечить найвищу якість фотографій в будь-яких умовах освітлення. Про передній камері інформації немає, але вона повинна забезпечити достатній рівень для зйомки селфі.

Новий смартфон отримає унікальний сканер відбитків пальців, який буде знаходиться не на звичних місцях: кнопка «Додому» або задня панель, а прямо на екрані. Набір сенсорів дозволить легко розблокувати смартфон за допомогою дотику до екрану. Цікаво наскільки дана технологія буде виправдана і чи зможе вона за швидкістю зрівняється з існуючими рішеннями.

Blackview буде випущений у вересні 2015 року, тому чекаємо появи нових даних прийдешньому флагмані