Xiaomi Mi Pad 2 з 9,7 «дисплеєм і двома ОС засвітився на фото

Незважаючи на падіння популярності планшетів через тиск фаблети, які часто пропонують дисплеї, порівнянні з міні-планшетами, Xiaomi все ще впевнена, що «пігулка» краще підходить для читання, перегляду фільмів та іншого контенту. Шанувальники бренду давно чекають поновлення планшета Mi Pad. Дотепер відомостей про нього було зовсім небагато - проскакувала інформація про заміну чіпсета NVIDIA на аналог від Intel.

mipad2_live_02

Тепер kluma опублікував цікаві фотографії, які, за його словами, належать Xiaomi Mi Pad 2. За його даними, Девайс отримає 9,7 "дисплей з роздільною 2К, 14-нм чіпсет Intel, 3 або 4 ГБ оперативної пам'яті, ОС Android або Windows 10. Що стосується безпосередньо фотографій, то вони досить низької якості і навряд чи мають щось спільне із справжнім Mi Pad 2 - загальна концепція дизайну вибивається з фірмового стилю бренду, а логотип розташовується так, що основним сценарієм для нього повинен стати горизонтальний перегляд контенту.

Незабаром після цього, Xiaomi опублікувала тізер, пов'язаний з новим планшетом Mi Pad. Він вказує нам на просту математику: "Mi Pad x 2 = ?????????". Це може говорити на користь версії про двох операційних системах (MIUI + Windows 10). Ще один варіант - нас чекає дві версії Mi Pad 2 (за аналогією з Apple). Як це буде насправді, ми дізнаємося цієї осені.

mipad2_live_03