Samsung одержала патенти на складні мобільні пристрої

Популярний південнокорейський виробник електроніки Samsung за останній час отримав безліч патентів, один з яких має безпосереднє відношення до гнучких дисплейних панелям.

На цьому компанія не зупиняється і, як стало відомо, днями вона отримала ще два патенти, що стосуються гнучких апаратів. Однак мобільні пристрої, які представлені на кресленнях нижче, не є гнеться, а складним. Тобто їх корпус разом з дисплеєм може складатися лише в одному певному місці.


Як видно з наведених вище зображень, пристрій буде мати складаний механізм за типом ноутбука, а матеріал, яким покритий апарат, нагадує текстиль. На першій картинці ви бачите пружинний механізм, який забезпечує стабільність в розкритому стані.

Мається також другий патент. Тут теж представлений складаний дисплей, проте трохи іншого типу. Якщо перший пристрій мало лише два стани, то цей апарат можна складати під будь-яким кутом, на зразок лептопа. Знову-таки, екран не гнучкий, пристрій може складатися лише з однієї лінії. Як видно на даних зображеннях, в комплекті є маленька заглушка, яка дозволяє зафіксувати апарат в певному положенні. Крім креслень, компанія показала і рендер. Якщо вірити чуткам, цей пристрій може бути представлено вже в січні.