Google відкриває підрозділ Project Aura, яке займеться Google Glass і смарт-годинниками

Як відомо, компанія Google наполегливо продовжує свій проект Google Glass, незважаючи на всі невдачі, що спіткали його. У цього підрозділу нещодавно з'явився новий начальник - Тоні Фейдел (Tony Fadell), колишній співробітник компанії Nest. Багато хто задається питанням, що ж можна чекати від Google в цьому напрямку. Авторитетне джерело Business Insider, здається, може пролити світло на це.

Згідно зі звітом, опублікованим у цьому виданні, за останній час Google найняла кілька фахівців з споживчої електроніки, що працювали раніше в Amazon в команді Lab126. Співробітники цього підрозділу займалися розробкою планшетів Kindle Fire і смартфона Fire Phone. Не так давно з команди Lab126 було звільнено безліч працівників, яким, як бачите, Google не дала залишитися безробітними.

Як повідомляється, від цих же співробітників Business Insider дізнався про те, як буде називатися проект, над яким вони будуть працювати. Він носить ім'я Project Aura, проте не варто спокушатися і думати, що «корпорація добра» відкриває кардинально новий підрозділ. На своїх профілях в LinkedIn співробітники вказали це назва проекту, а в описі було сказано, що вони займуться «Google Glass і не тільки». Було вказано й такий варіант - «розробка крутих наручних пристроїв». Виходить, що працівники Project Aura не тільки будуть допрацьовувати Google Glass, але також робити щось нове.