Як на Android-пристрої отримати доступ до своєї фонотеки iTunes

Велике протистояння двох світів під назвами Apple і Android триває. Але поки компанії-виробники борються за споживача, користувачі не бачать нічого страшного в тому, щоб отримувати задоволення від експлуатації полюбилися гаджетів під управлінням обох операційних систем. Так, наприклад, багато власників компактних плеєрів iPod воліють залишатися «завжди на зв'язку» за допомогою Android-смартфонів.

Тим не менш, принципова конкуренція між корпораціями не дозволяє їм піти на компроміс і запропонувати, наприклад, зручний і необтяжливий спосіб синхронізації плейлистів, між пристроями під керуванням різних операційних систем. А значить, «порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих». У повній відповідності з даним принципом пропонуємо вам досить простий спосіб обійти всі перешкоди і досягти єднання гаджетів.

1. Вам допоможе плеєр doubleTwist , Скачавши і встановивши який на свій смартфон, ви зможете синхронізувати його плейлист з бібліотекою iTunes. Не забудьте також завантажити клієнт для ПК. Рекомендуємо вам в процесі установки плеєра уважно вивчати повідомлення Майстра завантажень і відмовлятися від сторонніх додатків. В іншому випадку ви ризикуєте закачати безліч абсолютно не потрібного вам софта і втратити купу часу через його паралельної завантаження. Вчасно знята галочка в Угоді вам допоможе в цьому.

2. Головне меню програми під Android після вибору пункту «Додати функцію» запропонує вам заплатити 5 євро «відступних» за можливість отримання доступу до бібліотеки iTunes допомогою включення AirSync. Але платити зовсім не обов'язково, і ми навчимо, як обійти цю вимогу.

1390648378_2014-01-14-17_17_52-geek-011314-google-drive
3. Смартфон необхідно підключити до комп'ютера через роз'єм USB, після чого запустить заздалегідь скачаний клієнт для ПК. У вікні належить вибрати вкладку Music, після чого Альбом, Виконавець або Плейлист - це залежить від структуризації вашої фонотеки в iTunes. Натисніть Sync для подальшої синхронізації.

4. На вашому смартфоні є бібліотека DoubleTwist. З вами на Android-смартфоні ваша музика з iTunes! Насолоджуйтесь!