Заміна системного шрифту в старих версіях Android

В старах версіях ОС Android не закладена можливість заміни стандарного шрифту на інший. Проте, зробити це можна - завдання вирішується досить просто. Так, наприклад, якщо ваш смартфон рутірован, досить безкоштовно завантажити програму Font Installer. Робота з цим софтом передбачає виконання кількох найпростіших послідовних дій.

Програма пропонує більше 200 різних шрифтів. Щоб встановити шрифт, завантажте його за допомогою кнопки Install і перезавантажте мобільник. Втім, ви можете завантажити не один шрифт, а декілька, або все, які пропонує програма - проблему вибору вирішите пізніше. Софт не має україномовного інтерфейсу, але управління інтуїтивно зрозуміло і складнощів не викликає навіть у недосвідченого користувача. Всього пара хвилин - і на вашому Android-пристрої буде красуватися обраний шрифт.

І все ж не варто забувати про запобіжні заходи: обов'язково зробіть бекап системних шрифтів Android. При бажанні ви зможете повернутися до стандартних налаштувань. Резервна копія створюється з меню в пункті «Backup / Restore»> «Backup». Повернення до заводських налаштувань виконується там же, але вибирати слід команду «Restore».