Смартфон BQ Aquaris A4.5 вийшов в Європі

Ми з вами дуже добре знайомі з програмою Google під назвою Android One, яка стосується країн Азії. У рамках цієї програми виробляються дуже бюджетні апарати для незаможних країн. Але деякі апарати на Android One починають своє друге життя в Європі, де їх ціна істотно зростає. Одним з таких можна назвати смартфон BQ Aquaris A4.5.

Для багатьох користувачів наявність екрану розміром 4,5 дюймів - це великий плюс, так як зараз дефіцит смартфонів саме з таким розкладом. Роздільна здатність дисплея становить 960х540 пікселів, виготовлений за технологією IPS OGS. В якості бортового процесора використовується 4-х ядерний чіп MediaTek MT6735M. Оперативна пам'ять цілком стандартна для бюджетника - 1 ГБ. У цей контексті модуль вбудованої пам'яті дорівнює 16 ГБ. Є підтримка карт пам'яті microSD ємністю до 64 ГБ. Фотоможливості апарату середні - основна камера робить фото за допомогою сенсора на 8 мп й здвоєним спалахом. Сенсор фронтальної камери дорівнює 5-ти мп. Акумулятор при такому розкладі подій цілком гідний - 2470 мАг. Наявність модуля 4G багатьох може порадувати. Працює апарат на основі Android 5.1.1.

В Іспанії смартфон планують реалізовувати за ціною 169,90 євро (194 долара), а в Португалії за ціною 179,90 євро (206 доларів).