Chromecast 2 — оновлений мультимедійний стік

Нашим колегам з 9To5Google вдалося дізнатися більше подробиць про друге покоління Chromecast. Раніше вже виходила у світ друга версія першого покоління, трохи поліпшена, проте саме те, що ми вам зараз покажемо, стане справжнім продовженням «платівки». Питання лише в тому, чи готові ви піддати себе ймовірним розчаруванням? Вирішувати, звичайно, вам.

Насамперед варто зазначити, що Chromecast 2 не стане істотно краще або перейде в інші, більш масштабні області аж до конкуренції з Apple TV. Ні, для цього є Nexus Player. Chromecast дуже вдало займає свою позицію, головною особливістю якої є простота і низька ціна в 35 доларів. До слова, про ціну: друге покоління буде оцінюватися в ті ж 35 доларів при істотно більшої функціональності, про яку ми зараз поговоримо більш докладно.

new-chromecase.@750

Chromecast 2 постане перед публікою з повністю зміненим форм-фактором і дизайном. Тепер девайс більше нагадує літаючу тарілку, яка матиме різні колірні рішення. Зміниться і технічна складова. Chromecast оснастять новим модулем Wi-Fi 802.11ac замість 802.11b / g / n в першому поколінні.

Домашній екран Chromecast матиме стрічку новин, що включає в себе різного роду інформаційний контент з соцмереж та інших джерел. Крім того, очікується якийсь взаємозв'язок стрічки із заставкою, на якій, імовірно, і буде відображатися вся інформація. З'явиться нова функція «Fast Play», головним завданням якої стане прискорення взаємодії між користувачем і Chromecast. Тепер передача контенту на телевізор стане істотно швидше.

З'явиться і «Chromecast Audio». «Що це таке?» - Запитаєте ви. Йдеться про можливість під'єднати гаджет безпосередньо до колонки за допомогою допоміжного шнура:

audio1.@750

Ця функція здатна працювати в діапазоні декількох приміщень.

Девайс планується показати вже 29 вересня на презентації Google, там же, до слова, продемонструють і нові Nexus'и, про які нашим читачам відомо вже практично все. В якості бонуса Chromecast 2 можуть нагородити підтримкою Spotify, тобто у вас з'явиться можливість дистанційно програвати потокову музику за допомогою телевізора або колонок.