швидко зарядити телефон на Android?

Ви забули на ніч поставити на зарядку ваш Android, а з ранку вам він вкрай потрібен, не сумуйте, є кілька хитрих трюків, що дозволяють збільшити час зарядки пристрою до 50% і тим самим за швидко зарядити телефон. Про них і піде мова в даній статті.

Думаю, не секрет, що батарея в режимі очікування "годує" дуже багато працюючих функцій, будь то Wi-Fi, Bluetooth, радіомодуль та ін. Кожна з цих функцій споживає свій заряд, навіть якщо пристрій знаходиться на зарядці. Логічно ж, що якщо телефон буде вимкнуто, то батарея нічого очікувати споживати заряд за рахунок цих функцій. Тому, якщо вам необхідно швидко зарядити свій телефон, просто вимикайте його. Так, таким чином ви не зможете приймати дзвінки або SMS, але завжди доводиться чимось жертвувати.

Також, при можливості, не користуйтеся зарядкою від USB. Зарядка через USB ніколи не зможе забезпечити необхідну силу струму, що сильно впливає на час заряджання. Наприклад, моєму Jiayu G3 не вистачає цілої ночі, щоб зарядитися від ноутбука. З 0% за ніч всього лише до 70% зарядився.

Ну і наостанок маленька порада. Щоб збільшити термін служби акумулятора (Li-ion) і надовго зберегти його ємність, намагайтеся використовувати пристрій в щадному режимі без різких або глибоких циклів розряду.