Крихітна ТВ-приставка CX-S500 на базі Android коштує $ 50

Онлайнові ритейлери почали прийом замовлень на крихітну телевізійну приставку CX-S500, що існує під управлінням операційної системи Android 4.4.

Зовні новинка нагадує ТВ-приставку Xiaomi Mi Box Mini, що дебютувала на початку поточного року. Як і пристрій Xiaomi, модель CX-S500 виконана у вигляді невеликого кубика, який підключається безпосередньо до електричної розетки без необхідності використання зовнішнього джерела живлення.

cx4

В основу CX-S500 покладено процесор Amlogic S805 з чотирма обчислювальними ядрами з архітектурою ARM Cortex-A5. Графічна підсистема покладається на інтегрований контролер Mali-450. Чіп функціонує в тандемі з 1 Гбайт оперативної пам'яті.

cx3

ТВ-приставка несе на борту 8 Гбайт флеш-пам'яті. Є адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11b / g / n і Bluetooth. Для підключення до телевізора служить інтерфейс HDMI; в комплект поставки входить відповідний з'єднувальний кабель. Крім того, є USB-порт для зовнішнього накопичувача або додаткового периферійного пристрою.

Контролювати роботу CX-S500 можна за допомогою пульта дистанційного керування. Новинка пропонується за орієнтовною ціною в 45-50 доларів США.

cx1