Word для Android

Як і було обіцяно компанією Microsoft, сьогодні для завантаження став доступний новий офісний пакет Office 2016. Прямо на сайті office.com користувачам вже пропонується завантажити пробну версію оновленого пакета програм. Власники підписок на сервіс Office 365 теж можуть скуштувати свіжий Office 2016.

Пробна версія нового пакета абсолютно безкоштовна, але в майбутньому користувачеві необхідно оформити підписку по одному з доступних планів. Найдешевша підписка для дому коштує 95,99 гривень на місяць. По ній доступ до сервісів і додатків Office +2016 отримує тільки один користувач. А за 129,99 грн. на місяць можна розширюється кількість пристроїв і користувачів до 5 чоловік. Office 365 для бізнесу коштує трохи дорожче: початкова підписка коштує $5, а найдорожча і укомплектована - $8,25.
4455

У пакет додатків оновленого Office 2016 входять Access, Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Project, Visio і Word. У першу чергу варто відзначити, що інтерфейс офісного пакету став більш симпатичним і приємним на око. Меню Ribbon тепер ще краще оптимізовано для сенсорних дисплеїв. Також у новому Office +2016 компанія Microsoft реалізувала необхідний набір «хмарних» функцій: з'явилося спільне редагування в реальному часі, покращена робота з сховищами в інтернеті, інтеграція зі Skype і OneDrive. А на новій Windows 10 свіжі додатки щільно інтегровані в систему і між собою.