На Android і iOS вийшла безкоштовна екшн-RPG Eternity Warriors 4

Відома студія Glu випустила нову мобільну гру для платформ Android і iOS - Eternity Warriors 4. Новинка виступає в жанрі екшн-RPG і пропонує гравцеві знищувати сотні монстрів, прокачувати власного персонажа і вести його по сюжетній лінії.

Рольової складової в Eternity Warriors 4 не так багато, як хотілося б. Гравцеві на вибір дається всього 3 персонажа, у кожного з яких є свої особливості і здібності. Кожен герой підходить під різні стилі гри. Ось у чому сильна Eternity Warriors 4, так це у знищенні хвиль монстрів, прокачуванні і мультіплеєрі. Останній передбачає наявність гільдій зі спеціальними подіями начебто рейдів на боса, а також PVP-битви між гравцями. Для останньої опції краще непогано прокачатися і вибити необхідний лут з монстрів, або отримати його за квести.

Графічна складова Eternity Warriors 4 теж виконана непогано. Присутні якісні ефекти і досить промальовані моделі персонажів і мобів. В основному гра орієнтована на те, щоб постійно повертатися в неї. Розробники заготовили для гравців щотижневі події, які в основному зачіпають мультиплеер, тому Eternity Warriors 4 довго не набридне.