Як перетворити ваш смартфон на Андроїд в веб-камеру?

Ми вже настільки звикли до відеодзвінків, що практично забули ті часи, коли вони здавалися плодом фантазії. Як відомо прогрес не стоїть на місці і багато з речей, описаних у свій час письменниками-фантастами, стали звичними для нас. Винахід веб-камери дозволив втілити в життя відео дзвінки. Практично всі випущені на даний момент мобільні пристрої оснащуються веб-камерами. Саме вони скорочують відстані між рідними і близькі, приходять на допомогу, коли потрібно пройти співбесіду на нову роботу і т.п.

Що ж робити, коли ноутбук старої моделі або доводитися задовольнятися старим ПК, а купувати  веб-камеру дуже не хочеться? У цьому випадку прийде на допомогу смартфона на Android і дві програми: DroidCamX Wireless Webcam та IP Webcam. Обидві вони перетворять ваш гаджет в веб-камеру для Skype або будь-якої іншої аналогічної програми.

DroidCamX Wireless Webcam

2_0

Так, DroidCamX Wireless Webcam може працювати через Wi-Fi, USB або Bluetooth і дозволяє використовувати смартфон в ролі мікрофону. Процес її встановлення не займе багато часу і перше, що потрібно зробити - включити режим налагодження по USB, скачати apk -файл додатки і встановити його. Потім завантажити клієнт для ПК і встановити його. Далі необхідно запустити DroidCamX на андроїд гаджеті і на комп'ютері, вибрати на ПК тип підключення, ввести IP телефону і натиснути Connect.

Потім заходимо в Skypе, вибираємо «інструменти», «налаштування», «відео» і в якості веб-камери вибираємо DroidCam.

IP Webcam

З тією ж метою можна скористатися IP webcam. Програма володіє практично аналогічним функціоналом, але встановлюється набагато простіше і швидше, оскільки клієнт для ПК в ній відсутній. Працює програма через wi-fi або мобільний інтернет і це можна вважати її недоліком. Її установка полягає в скачуванні та встановлення apk-файлу і скачуванні драйверів. Як тільки це зроблено, можна запускати саму прогу. Залишиться тільки налаштувати звук і відео і натиснути «запустити». Після цього можна починати трансляцію.

Для цього заходимо в Skype, вибираємо «інструменти», «налаштування» і «відео». Потім вибираємо в якості веб-камери IP Camera, заходимо в налаштування і вибираємо «Row URL mode». У відповідне поле вводимо http://192.168.1.213:8080/videofeed, помічаємо галочкою MJPEG mode і зберігаємо.

Оскільки програми володіють практично ідентичним функціоналом, то яку з них використовувати кожен користувач може сам.