У нових Nexus слот для microSD-карт буде відсутній

Вже сьогодні компанія Google представить два нових смартфони з лінійки Nexus. Про ці апарати відомо вже практично все, включаючи дизайн, технічні характеристики і функціональні можливості. Сьогодні на порталі Android Police з'явилася чергова порція інформації про прийдешні Nexus 6P і Nexus 5X. Цього разу повідомляється, що обидва апарати не отримають слотів для microSD-карт.

У цьому плані ресурсу Android Police цілком можна довіряти, адже на ньому вже кілька разів з'являлася достовірна інформація про прийдешні Nexus. Повідомляючи про відсутність microSD-слота в нових Nexus, вищезгаданий ресурс посилається на анонімні джерела в компанії Google. При цьому неможливість розширити пам'ять - не така велика проблема для Nexus 6P, у якого буде варіація з 128-гігабайтним сховищем. А ось для Nexus 5X від LG це більш критично. Цей апарат отримає тільки 16 і 32 Гб пам'яті, яку неможливо буде розширити.

nexus2cee_wm_5x-21-728x545

Швидше за все, Google обґрунтує відсутність слотів для microSD тим, що хмарні сервіси компанії вже щільно інтегровані в Android, тому користувачеві не потрібно занадто велике сховище. Але для багатьох людей можливість розширити пам'ять є критичною і визначальною при покупці пристрою.

Також стала відома початкова ціна флагманського Nexus 6P - $499. Вартість більш доступного Nexus 5X складе близько $369. Попередні замовлення стартують вже завтра після офіційного анонсу.