Google випустить планшет під назвою Pixe

l

Ресурс AndroidPolice на правах ексклюзивної інформації говорить про плани Google випустити планшети під брендом Pixel з великою діагоналлю і серйозною апаратної начинкою. Діагональ пристрою, кодове ім'я якого звучить як Ryu, становитиме 10.2 дюйма з щільністю пікселів  308ppi і з дуже яскравим підсвічуванням в 500 ніт. Як процесор буде використовуватися 4-ядерний NVIDIA X1, а за графіком відповідатиме чіп типу Maxwell. Об'єм оперативної пам'яті типу LPDDR4 складе 3 Гб.

Фотографій пристрою або навіть його рендерів поки що немає, але концепція пристрою така, що він буде являти собою «ноутбук без клавіатури». Ймовірно, що в даному випадку тут мається на увазі лінійка дорогих ноутбуків Pixel, випущених пошуковим гігантом в березні цього року. Це дорогі пристрої, з алюмінієвим корпусом, SSD-дисками і процесорами Intel Core i5. В якості операційної системи в них використовується ChromeOS. Мінімальна ціна Pixel-буків становить $999. Судячи з усього, якщо планшет Pixel дійсно з'явиться, то ChromeOS буде замінена на Android 6.0 Marshmallow.

Додатковим аксесуаром до планшета Pixel виступатимуть клавіатури - за вибором: алюмінієва або шкіряна. В якості порту для зарядки і для обміну даними буде використовуватися USB Type-C. Все це в підсумку робить новий планшет від Google порівняно дорогим пристроєм. Строком його випуску визначений кінець цього року.

У середині вересня ресурс Digitimes передбачав збільшення на ринку числа продуктів типу «2 в 1»: іншими словами, планшетів з  клавіатурами які підключаються , котрі дозволятимуть швидко організувати собі робоче місце без ноутбука. Цей тренд пов'язаний з появою на ринку iPad Pro, який був представлений Apple 9 вересня, і подальшим розвитком планшета Surface від Microsoft, третя версія якого повинна бути представлена ​​6 жовтня.