(Dota2) для Android

Батьки забороняють тобі грати в Dota2 на комп'ютері? Розслабся! Тепер ти можеш грати в твою улюблену гру на телефоні!

Оскільки компанія Valve не підтримує поширення ігор для мобільних платформ,  команда українських розробників вирішила виправити цю несправедливість і реалізувати гру, схожу на Dota2 для смартфона під Android: «Pudge Wars for Mobile».

Ми хочемо дати можливість всім гравцям з різних мобільних платформ зустрічатися на єдиній арені. У грі навіть є можливість подивитися: з якого планшета або телефону відіграє твій суперник і дружно «навалиться і наваляти йому», - повідомляють розробники.

Суть гри - типу Dota, досить проста та тривіальна:

  • є берег темних - Dire;
  • є берег світлих - Radiant.

На кожному березі бігають від одного до трьох героїв «Pudge», що характеризуються своєю майстерністю володіння Крюком та рукопашним боєм і «Lina» - вогняна чаклунка.

screen640x640

Завдання Гравців: закинути Крюк на протилежний берег таким чином, щоб витягнути противника на свою сторону і дружно його тут добити, під радісні крики друзів і зойки переможених.

З найпершої хвилини гра захоплює своєю динамічністю. Гаки відбиваються від стін і острова, і передбачити траєкторію їхнього польоту не так просто, при цьому відлік часу йде на секунди.

З ростом вашого рівня вам даються «бали поліпшення навичок» - кожен сам вибирає на що їх витратити. При правильно організованій командній роботі можна спеціалізуватися на «витягуванні» чи на «добиванні».

photo_2

За кожну перемогу або допомога твоїй команді - заробляються золоті монети, які можна витратити тут же у Торговця, купити або поліпшити корисні ефекти: Вампіризм, Арбалет Дедала або почитати Книжку, що збільшує силу вашого удару.

Кожна партія неповторна, кожен раунд - суцільна динамка і напружена боротьба інтелекту, швидкості реакції і удачі. Гра Pudge Wars безкоштовна на Андроїд, але у гравців є можливість поліпшити зовнішній вигляд своїх героїв за рахунок перегляду рекламних банерів.