CyanogenMod 13 на базі Android 6.0 вже в розробці

Розробники з компанії CyanogenMod підтвердили роботу над тринадцятим версією прошивки, яка буде заснована на Android 6.0 Marshmallow. В офіційному репозиторії Gerrit вже почали з'являтися перші записи з кодом CyanogenMod 13 на базі оновленої ОС від Google.

Той факт, що код в репозиторіях компанії Cyanogen почав з'являтися тільки зараз, говорить про те, що розробка знаходиться на дуже ранній стадії і про точні дати релізу говорити не варто. У кращому випадку CyanogenMod 13 вийде до кінця року. Про нові функції та можливості наступної версії прошивки поки не повідомляється. Варто очікувати, що до нововведень Android 6.0 Marshmallow додадуться якісь нові «фішки» для гіків, якими так славляться прошивки CyanogenMod.

Крім цього, відомо, що вже зараз ведеться активна розробка нової версії Cyanogen OS на базі Android 6.0 Marshmallow. Нагадаємо, ця прошивка являє собою повноцінну збірку операційної системи для OEM-виробників. Деякі компанії вже ліцензують Cyanogen OS для установки на свої пристрої, наприклад це робить виробник Yu. Операційна система Cyanogen OS теж заснована на Android, але в ній розробники намагаються позбутися сервісів компанії Google, замінивши їх на альтернативи. Наприклад, в Cyanogen OS скоро буде щільно інтегрований голосовий помічник Cortana, який замінить Google Now.