HTC One A9: характеристики, ціна, фото

htc one a9 фото та ціна

Компанія HTC офіційно оголосила про випуск нового смартфона, який ми всі так чекали, зустрічайте - HTC One A9. Зовнішній вигляд смартфона нагадує HTC One M. Цей смартфон використовує тільки преміальні матеріали, скло і метал. Пристрій одержав екран з невеликими вигинами по краях, це має забезпечити приголомшливий зовнішній вигляд і приємні відчуття, коли тримаєш смартфон в руці.

HTC One A9 отримав сканер відбитків пальців, також він буде одним з перших пристроїв, які отримають Android 6.0 Marshmallow «з коробки».

Компанія приділила чимало уваги любителям якісної фотографії. Задня камера має оптичну стабілізацію зображення і автофокус. Ви можете робити знімки у форматі RAW, завдяки новому програмному забезпеченню камери, також подбали і про те, що більше не потрібно експортувати RAW зображення в Photoshop, щоб редагувати їх. Нарешті, вони додали нову функцію Hyperlapse.

Також HTC не обділили увагою і меломанів, у пристрої є високоякісний чіп обробки аудіо, який подарує Вам неймовірне звучання.

HTC One A9 буде доступний по всьому світу, починаючи з листопада. Буде можливість придбати розблокований One A9 прямо у HTC. Такий апарат можна буде використовувати з будь-яким оператором, в будь-якому регіоні, поставляється він з розблокованим завантажувачем, що ніяк не вплине на гарантію телефону. Ви також отримаєте 6 місячний доступ до Google Play Music, невеликий бонус за покупку.