Після оновлення Android-прошивки не виходить увійти в акаунт Google

Ця інструкція присвячується проблемі входу в аккаунт Google, яка іноді виникає після оновлення операційної системи смартфона - Android. Саме так, буває що після оновлення системи  залогуватися в акаунті не вдається. І що при цьому робити? На екрані після введення свого логіна і пароля апарат видає повідомлення про помилку підключення до сервера для передачі даних або т.п.

Так давайте спробуємо розібратися з цим питанням і знайти легкий спосіб його вирішення. Суть проблеми полягає в програмній помилку Android або, просто кажучи - збої.

Вирішити це питання можна трьома нескладними способами:

 • Перший - це зробити жорстке скидання налаштувань смартфона (hard reset або Wipe). При цьому ваш телефон зробить налагодження до заводських налаштувань.
 • Другий спосіб полягає в створенні (якщо немає) або авторизації на сайті або додатку YouTube на телефоні. Цей спосіб автоматично авторизує ваш аккаунт разом з Gmail і Android в цілому.
 • Третій спосіб видалення проблеми полягає в установці спеціального додатка, яке називається Add Account. Воно допоможе в примусовому порядку додати аккаунт у вашому Android-пристрої. Розміщуємо скачаний екзешник в корінь флешки і проводимо наступні дії:
  • в адресному рядку стандартного браузера смартфона або планшета вводимо таку строчку [label type = "label" style = "default" title = "content: //com.android.htmlfileprovider/sdcard/add_account.apk"]. Після переходу за цією адресою почнеться автоматичне встановлення самого додатка для додавання облікового запису Google.
  • після завершення установки нашого розумного докладання Add Account - просто запускаємо його. І в рядку "Account" прописуємо свій логін і пароль Gmail-аккаунта.
  • тиснемо "Add Account"
  • далі вводимо той же логін і пароль вже в самому смартфоні або планшеті і бачимо повідомлення про невірно введеним даними по авторизації. Це нормально. Клікаємо по цьому повідомленню і вводимо логін і пароль повторно і все повинно запрацювати.

  Ці три методи повинні допомогти в тому випадку, якщо не виходить авторизуватися в акаунті Google (Gmail) на вашому Android смартфоні або планшеті після проведення оновлення операційної системи.