Прошивка CyanogenMod підтримує ще 4 смартфони

CyanogenMod прошивка

Команда розробки прошивки CyanogenMod повідомила на офіційній сторінці в Google+ про підтримку чотирьох нових пристроїв. Тепер офіційні збірки CyanogenMod можна встановити на флагманський смартфон HTC One M9, бюджетний ZUK Z1 від компанії Lenovo, а також на планшет NVIDIA Shield Tablet і ігрову приставку Shield Portable від того ж виробника.

Як і з іншими пристроями, команда розробки CyanogenMod позначила збірки для кожного апарата відповідним кодовим ім'ям:

  • HTC One M9 (himaul);
  • ZUK Z1 (ham);
  • NVIDIA Shield Portable (roth);
  • NVIDIA Shield Tablet (shieldtablet).

Збірки прошивок для цих пристроїв засновані на операційній системі Android 5.1 - CyanogenMod 12.1 У міру оновлення прошивки вищезгадані девайси можуть отримати більш свіжі версії Android. Нагадаємо, статус офіційної підтримки від команди розробки CyanogenMod означає, що прошивки були попередньо протестовані на цих пристроях і результат виявився задовільним для постійного використання.

Самі прошивки з CyanogenMod 12.1 для цих чотирьох пристроїв являють собою більш чистий Android з надбудовами і додатковими можливостями. Альтернативний CyanogenMod для смартфона або планшета може бути актуальне в якості прошивки без предустановленного «сміття» від виробників.