Opera Max для Android APK

Opera Max для Android.

Компанія Opera оголосила про запуск нової функції в додатку Opera Max для Android. Тепер популярний інструмент для стиснення трафіку, що проходить через інші програми, «подружився» з аудіо-сервісами. Норвежці відзначають, що Opera Max - перший додаток, яке вміє стискати трафік з сервісів по відтворенню аудіо і відео.

Приблизно місяць тому в Opera Max з'явилася інтеграція з Android-додатком для популярних сервісів з відео-контентом - YouTube і NetFlix. Тепер же програма навчилася стискати трафік, що проходить через YouTube Music, Pandora, Slacker, Gaana і Saavn. В оновленому додатку Opera Max використовується технологія Rocket Optimizer, яка дозволяє оптимізувати потокове аудіо так само, як і відео-трафік. Підтримується стиск таких форматів, як MP3, MP4, які можуть переводитися у більш економічний і якісний AAC +.

У компанії Opera призводять невелику статистику по використанню сервісів потокового аудіо: за перші 6 місяців 2015 люди прослухали в мережі близько 1 трлн композицій, що становить приблизно 140 пісень на кожну людину; відтворення онлайн-радіо на мобільному пристрої протягом 9:00 може «з'їсти» близько 1 Гб трафіку, а це становить ліміт для більшості тарифів. Завантажити останню версію Opera Max для Android можна нижче.