Epic Citadel — програма для Андроїд, яка покаже які ігри потягне смартфон!

Epic Citadel

Epic Citadel - тестова програма для смартфонів. Вона розроблена студією Epic Games для Андроїд і здатна реально оцінити, який рівень графіки може обробити смартфон. Щоб користувач не нудьгував під час тесту, розробники додали до складу програми прогулянку по чарівному королівству. Дуже вражає потужний середньовічний замок, який дуже красивий і натуральний.

Висока швидкість

Програма стартує з похвальною швидкістю і це вражає, особливо якщо врахувати чудову графіку і якість текстур. У програмі декілька локацій для прогулянок і оглядів. Управляється додаток класичним ігровим способом. Користувач працює двома джойстиками - один служить для пересування, а другий дозволяє оглядатися по сторонах. Однак це зовсім не гра, а тому в тестовому режимі роботи користувачу доступно лише оглядати мальовничі краєвиди з пташиного польоту. У куточку екрана в цей час виводяться дані FPS.

Так тест для третього Гелексі видає значення FPS від 50 до 55 кадрів.

Передбачається, що слідом за бенчмарковим додатком розробник випустить повноцінну мобільну гру, яка виявиться відмінним мережевим слешерем. Адже частина ігрового простору вже в наявності — залишається тільки помістити туди діючих персонажів.