Minecraft Pocket Edition для Android

Одна з найбільш затребуваних геймерами ігор дозволить насолодитися грою не тільки в ПК версії, але і в кишеньковому варіанті. Безмежна квадратна уява і фантазії з рослинами і тваринами буде доступна вам в Minecraft. Що стосується інтерфейсу, то він досить простий і лаконічний. Завантажуємо гру, і з'являються три кнопки «Start Game», «Join Game» і «Options».

Спочатку можна вибрати налаштування під ваш розсуд, завантажити вже існуючий світ або створити свій. І нарешті перед вами відкривається мальовничий рандомний світ, схожий на старі і добрі 8-ми бітові гри. Дуже порадувало те, що розробники гри зробили її схожу на ПК версію, як по текстурам, так і по меню. Додаток не гальмує і не висне. Як тільки потрапите в ігровий світ, вас оточать озера лави, мальовничі гори і річки. Ви зустрінетеся з мобами, але тільки в окремих режимах. Звичайно, один мінус в грі присутня, це обмежена площа вашого світу, слабке освітлення і за кількістю мало тварин і мобів, але це все дрібниці.

Як і в ПК версії, ви зможете управляти своїм персонажем, як від першої особи, так і від третьої. Трішки урізана музика в грі, але збереглася озвучка дій і кроків. Що стосується управління то воно інтуїтивне і просте, досить одного дотику. Слід зазначити, що можна грати через WiFi мережу в мультиплеєрному режимі.