Опубліковано фото першого Android-смартфона BlackBerry

Останні невдачі BlackBerry змусили канадського виробника задуматися про випуск власних Android-смартфонів. І останні чутки вказують на те, що цього року компанія виведе на ринок, щонайменше, два таких гаджета.

Перший з них розробляється під кодовим ім'ям BlackBerry Venice. Він стане флагманським слайдером з вигнутим дисплеєм Quad HD і висувається QWERTY-клавіатурою. А другий смартфон з робочою назвою BlackBerry Prague буде нагадувати недорогий BlackBerry Z3.

Сьогодні автор твіттер-аккаунта evleaks опублікував фотографію невідомого смартфона BlackBerry, який нагадує слайдер Venice. Віртуальні клавіші управління смартфона змушують припустити, що апарат працює під управлінням операційної системи Android Lollipop. Але ми поки нічого не знаємо про його технічні характеристики.

Минулого місяця керівник BlackBerry Джон Чен заявив, що компанія вийде на Android-ринок тільки тоді, коли зможе випустити «достатньо безпечний» смартфон. Чи означає цей знімок (якщо це, звичайно, не фейк), що незабаром канадський вендор все-таки зробить переворот у своїй історії і випустить перший «гуглофон» сказати зараз важко. Але сумнівів у тому, що такий варіант розглядається, залишається все менше.

blcak-Android-1

До речі, у червні відомий американський блогер і аналітик Mobile Group  заявив, що перший Android-смартфон BlackBerry буде випущений спільно з південнокорейською компанією Samsung. В якості операційної системи, за його словами, виступить Android Lollipop з встановленими сервісами BlackBerry.