Samsung Galaxy S6 посів третє місце в списку найбільш продаваних смартфонів в США, поступившись iPhone 6 і Galaxy S5

Дослідницьке агентство Kantar WorldPanel опублікувало статистику ринку смартфонів за три місяці, що закінчилися в травні нинішнього року. У цей період користувачі в США стали віддавати перевагу Android-апаратам, а в Європі стали купувати більше пристроїв Apple.

Реліз смартфона Samsung Galaxy S6 дозволив незначно зміцнити позиції платформи Android. У США вона займає 64,9% ринку смартфонів, що майже на 3% вище колишнього показника. Частка Apple знизилася на 2,4% за рахунок насичення ринку і показник iOS становить тепер 30%. Знизилася частка і у Windows Phone, досягнувши рівня 3,5% (-0,3%).

У Європі все навпаки. Android втратила 3% і Galaxy S6 не зміг цьому перешкодити. Частка Apple в порівнянні з травнем минулого року зросла на 2% до 18,7%. Трохи покращився результат Windows Phone, і зараз на п'яти найбільших європейських ринках вона займає 9,5%.

Якщо в країнах з розвиненою економікою ситуація стабільна, то в Китаї за перше місце борються Apple, Xiaomi і Huawei. Серед платформ лідирує також Android з часткою в 75%.

samsung-galaxy-s6-edge-irl-2

Окремої уваги аналітики Kantar удостоїли Samsung на американському ринку. Відзначається, що виробник в II кварталі наростив свою частку в сегменті Android з 52% до 55%. Разом з цим, флагман Galaxy S6 посів третє місце в списку найбільш продаваних смартфонів в США. Найцікавіше, що на другому місці розташовується Galaxy S5, а на першому - iPhone 6.