Home > Новини > Google показала робота Chrome TouchBot для виявлення багів Android

Компанія Google продемонструвала робота «Chrome TouchBot», який використовується для виявлення багів та глюків на пристроях з Android і Chrome OS. Механізм покликаний виявляти недоробки операційних систем пошукового гіганта.

Мало кому подобаються глюки на телефонах. Коли користувач бере в руки смартфон або планшет, він очікує, що гаджет буде миттєво реагувати на його дотики. Google прекрасно це розуміє і приділяє багато уваги швидкої і плавній роботі Android. Для того, щоб виявити можливі затримки в реакції на торкання екрану, компанія використовує спеціального робота.

Пристрій, виготовлений фінською компанією OptoFidelity, здатний виконувати як прості торкання, так і всілякі жести для того, щоб виявити проблеми в коді або в самому гаджеті. На смартфоні запускається додаток, а робот здійснює торкання по екрану, щоб виміряти час відгуку. Особливість технології тестування полягає в тому, що завмер ведеться як для ПО, так і для «заліза». Це дозволяє визначити винуватця збільшення затримок.

Враховуючи найширшу поширеність сенсорних дисплеїв можна сказати, що Chrome TouchBot безперечно займає важливу і відповідальну посаду в Google.


Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.