Home > Новини > Google випустила Ethernet-адаптер для медіаплеєра Chromecast

Через два роки після після початку продажів телеприставки Chromecast компанія Google представила аксесуар для цього пристрою. Це адаптер, що дозволяє підключити до гаджета кабель Ethernet.

Chromecast дозволяє легко транслювати контент зі смартфонів і планшетів на великий екран телевізійного приймача, але для роботи мініатюрного приладу потрібно стабільне підключення Wi-Fi. Якщо ж використання бездротового стрімінга неможливо, Google пропонує спеціальний Ethernet-адаптер.

Пристрій виконаний у вигляді невеликого адаптера розміром з зарядник для мобільних пристроїв. На корпусі знаходиться роз’єм RJ-45 для встановлення з’єднання з роутером, а за допомогою USB-кабелю новинка підключається до телеприставки.

Chromecast-2

В американському Google Store новий ТВ-донгл Chromecast можна придбати за $35, а ціна Ethernet-адаптера становить $15. Перша партія новинок була розкуплена всього за кілька годин після початку продажів.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.