Repix — потужний редактор фото для Android

Редакторів, що дозволяють ретушувати маленькі деталі на фото в Google Play величезна кількість. Новітня програма, Repix, серед інших виділяється не тільки можливістю накладення фільтрів, як в Instagram, а й використанням ефектів і можливістю самостійного виставлення освітлення.
Творці програми можуть запропонувати 17 рамок, якими можна прикрасити фотознімок, і 30 різних пензлів. Є й звичайні функції. Наприклад, фото можна кадрувати, налаштовувати контрастність або колірну температуру. Відредагованим фото можна поділитися безпосередньо з програми в багатьох соцмережах. Для цього треба натиснути галочку в правому верхньому куті.
Мінус Repix - це те, що її не перевели на українську мову. Зрідка програма "приторможує" і "замислюється" на досить довгий час, особливо при перемиканні ефектів. Ще недолік: у випадку якщо ви збільшували масштаб і бажаєте пересунутися на іншу сторону зображення, робити це потрібно буде, лише ковзаючи по дисплею 2-ма пальцями.
Для установки програми Repix потрібна ОС Android від 4.0. Базовий набір кистей і фільтрів безкоштовний. Щоб розблокувати весь потенціал фоторедактора, потрібно буде платити 5,99 $.