STELLIO — аудіоплеєр нового покоління

Головне завдання будь-якого аудіоплеєра - це якісне відтворення музичних або інших звукових творів. Варто відзначити, що плеєрів існує досить багато, але дійсно якісних додатків насправді мало, особливо для смартфонів. Адже відтвореннямало, потрібно враховувати, що користувачам важливо мати зручний інтерфейс, гарний зовнішній вигляд і велику кількість форматів звукових файлів.
Для смартфонів є багато аудіоплеєрів, але тепер у них з'явився дуже серйозний конкурент з назвою Stellio. Цей додаток має велику кількіссть різноманітних інструментів для тонкого налаштування аудіоплеєра. Величезним плюсом даного плеєра є підтримка хмарних сховищ даних і відтворення музики на льоту з соціальних мереж. Розширити функціонал Stellio дозволить солідний набір абсолютно безкоштовних плагінів.
Додаток розробили фахівці компанії Stellio Team, яка базується в Білорусі. Даний факт гарантує якісну російськомовну підтримку, на відміну від багатьох плеєрів інших розробників.
Варто відзначити, що за Stellio потрібно заплатити 26 гривень. Але для користувачів, які не впевнені в якості додатку, передбачена можливість безкоштовного тестування протягом 10 днів. Цього періоду буде достатньо для вивчення можливостей плеєра, до того ж немає ні єдиного обмеження на використання всього функціоналу. Плагіни можна встановити абсолютно безкоштовно в тестовому режимі або після оплати.

Screenshot_2015-07-17-11-17-41

Як і будь-який інший популярний плеєр, Stellio отримав зручне сортування за списками, папаками, альбомами. Також є популярне сортування за жанрами і виконавцям, за умови наявності інформації в відтворюваних файлах. Є й цілий ряд інших корисних функцій, які можна не знайти у навіть дуже популярних додатків. Усе найкраще розробникам вдалося зібрати в одному місці.
ОСОБЛИВОСТІ АУДІОПЛЕЄРА STELLIO

1. Відмінна якість відтворення, яка досягається завдяки використанню дуже зручного еквалайзера. Даний еквалайзер дозволить налаштувати всі ефекти звучання і навіть дістатися до самих тонких ноток. Кількість налаштувань еквалайзера величезна, щоб ви розуміли, настройки рознесені на кілька екранів.

Screenshot_2015-07-17-11-18-43

2. Якщо ви не сильні в звукових настройках, то спеціально для таких користувачів є цілий ряд вбудованих пресетів, їх налаштування можна завжди змінювати під свої цілі. Як результат у вас завжди буде під рукою набір налаштувань для будь-якого жанру музики, достатньо здійснити швидкий вибір пресету.

3. Установки програми заслуговують особливої ​​уваги. Все розташовано за категоріями, що не дозволить загубитися при виборі будь-яких установок. Важливою особливістю Stellio є наявність інтерактивної інструкції, яка з'являється відразу після першого входу в додаток. Підказку можна викликати завжди, для чого передбачений пункт меню - Корисно знати.

Screenshot_2015-07-20-14-43-01

4. Управління треками максимально спрощено, досить тапнути по кнопці для перемотування, при утриманні кнопки відбудеться перехід на новий трек. Також зручність використання передбачається в списках відтворення, перетягнути трек дуже просто - натиснути на композицію і пересунути її в потрібне місце.

Screenshot_2015-07-20-14-43-45

5. Для зручності в Stellio є таймер сну, який дозволить відключити музику по закінченню певного часу.
6. Крім стандартної теми оформлення, можна скачати з Google Play ще дві теми. Але незабаром планується випуск ще цілого ряду тем, хоча те що є вже задовольнить більшість користувачів.

7. Крім установки тим, можна і проводити інші настройки оформлення. Є можливість змінювати колір обкладинок для кожного альбому, що буде помітно при відтворенні кожного треку. Можна налаштувати скачування обкладинок для треків з Інтернету в автоматичному режимі.

8. Підтримка плагінів. Є плагін для соціальної мережі ВКонтакте, який дозволить Stellio відтворити музику з Інтернету в режимі онлайн, а кешування дозволить закачувати музику на смартфон з подальшим відтворенням без підключення до Інтернету. Навіть треки, що не були прослухані повністю будуть кешуватися. Є плагін для Dropbox. Інші хмарні сховища на жаль поки не підтримуються.

Screenshot_2015-07-20-14-44-12

ВИСНОВОК

На даний момент Stellio - це відмінний аудіоплеєр, який здатний конкурувати з іншими відомимим плеєрами для Android. Є ряд корисних функцій, зручне меню та підтримка плагінів для розширення можливостей. Додаток платний, але це досить невисока плата для справжнього меломана. А якщо хочеться слухати писки і незрозуміле звучання, то можна дивитися в бік безкоштовних рішень.
До недоліків можна віднести високі вимоги Stellio до апаратній начинці, бюджетникам буде важко працювати з додатком. Плеєр доступний тільки для ОС Android, хоча не погано було б мати Stellio на ПК з можливістю синхронізації даних і налаштувань між ПК і смартфоном.