Remix OS стала доступна для Nexus 9 та 10

Наприкінці березня ми повідомляли вам про збір коштів для створення гібрида Android під назвою Remix. Сам проект виявився успішним і по-справжньому многозадачное пристрій з "льодяником" на борту стало реальністю. Нещодавно китайська компанія випустила систему Remix ОС для Nexus 9 і 10. Це ідеальне програмне забезпечення для людей, які скаржаться на відсутність режиму кількох вікон в цих моделях.
Звичайно, Remix ОС була створена на основі Android, зокрема, на версії 5.0.2 Lollipop. В даний час вона готова тільки для двох пристроїв, а саме для вищезазначених Nexus 9 і 10. Втім, очікується, що протягом декількох місяців список сумісних планшетів буде доповнений деякими позиціями. На мій погляд, це було б цікавою альтернативою навіть для CyanogenMod або AOKP.
Найбільші переваги цієї системи полягають у підтримці многооконного режиму, який у цьому випадку надає справжню багатозадачність. Творці також подбали про безперебійне введенні тексту за допомогою фізичної клавіатури, яка підключається до планшета через Bluetooth. Є також можливість переходу із режиму планшета в режим смартфона. Нарешті, варто відзначити значно поліпшену в порівнянні з «чистим» Android панель повідомлень.
Точні інструкції про те, як завантажити програмне забезпечення на вашому пристрої можна знайти на офіційному сайті розробників. Інші новини по Remix ОС можна простежити на форумі XDA-Developers.