ELEPHONE P7000 — недорогий смарфон з флагманськими характеристиками

На китайському ринку з'явився новий смартфон, який складає серйозну конкуренцію всім нинішнім флагманам. Новинка, реалізована під назвою Elephone P7000, наділена фактично тими ж компонентами, що і повнофункціональні флагманські комунікатори, проте її вартість перебуває на більш привабливому рівні.
У Китаї модель Elephone P7000 оцінюється всього в 199 американських доларів. Незважаючи на таку низьку ціну, у конфігурації смартфона переважає дисплей з Full HD-матрицею, сканер відбитків пальців, плюс 3-гигабайтова ОЗУ-пам'ять, чого вистачить для скачування і установки будь-яких ігор для Android з Play Market. Вся ця оснастка, укладена в тонкий корпус з ергономічним стильним дизайном працює під управлінням останньої версії OC Андроїд 5.0.
По діагоналі розмір дисплея відповідає 5.5 дюймам, формат відеоматриці дорівнює 1920х1080 pix. Для зберігання персональних даних та мультимедійного контенту передбачений 16-GB ROM-накопичувач. Також гаджет укомплектований модулями 4G і LTE, завдяки яким користувачеві доступний високошвидкісний Інтернет і голосовий зв'язок. Серцем апарату є 8-ядерний мікропроцесор від MediaTek, що функціонує на частоті 2.00 GHz. Цей чіпсет виконаний за 64-бітній системі, тому його продуктивність не повинна засмутити покупців.
На передній панелі Elephone P7000 розміщена 8-мегапіксельна фотокамера, на зворотному боці - 16-Мрх відеокамера з зворотним засвіченням виробництва Sony. Для збільшення вбудованої пам'яті моноблок оснащений слотом micro-SD, а для роботи з двома операторами зв'язку наявні дві SIM-слота. Варто відзначити, що спочатку новинка пропонується з операційною системою Андроїд, проте трохи пізніше вона перейде на багатофункціональну прошивку CyanogenMod.