ZTE Axon — потужний смартфон за $450

Компанія ZTE веде активні роботи по розширенню ринку для продажу мобільних пристроїв. Сьогодні стало відомо, що компанія підготувала новий смартфон спеціально для американського ринку. Мова йде про апарат преміум-класу з назвою ZTE Axon.Смартфон насправді ще не представлений офіційно, але більшість даних про новинку вже повністю відкриті. Офіційне представлення ZTE Axon відбудеться в наступному місяці. Але вже на поточний момент компанія відкрила завісу щодо вартості, у роздробі на ринку США апарат коштуватиме 450 доларів. Подібна ціна робить девайс відносно доступним, враховуючи специфікації.
ZTE Axon отримає 4 Гб оперативної пам'яті, що є стандартом для всіх поточних флагманів Android з приставкою Pro. Зрозуміло, що чіпсет смартфона буде 64-розрядним, а знаючи про тісну співпрацю ZTE з Qualcomm можна сміливо очікувати всередині смартфона Snapdragon 810. Саме він використовується в поточному флагмані ZTE Nubia Z9.
ZTE Axon - потужний апарат за 450 доларів
Інші важливі особливості ZTE Axon полягають у використанні металевого корпусу, спарених мікрофонів для пониження рівня сторонніх шумів під час дзвінків і відеозапису. Також говориться про використанні в смартфоні батареї великої ємності, передніх стереодинаміків і камери з двома лінзами.
Як видно, ZTE Axon повинен стати відмінною альтернативою для смартфонів флагманів від інших виробників. Не погано було б побачити смартфон за аналогічну ціну і за межами США.