UC Browser — швидше білки

З UC Browser мене пов'язують найтепліші спогади. На першому моєму смартфоні тільки він працював стабільно і, найголовніше, спритно. Встановлював я його з деякою часткою побоювання - насторожувало, що створений він китайським розробником. Сумніви виявилися марними. Яким став кращий браузер для Андроїд (на думку півмільйона користувачів Play Market, які встановили його на свої пристрої)? Поговоримо про плюси роботи з UC Browser.

Він давно зарекомендував себе, як найшвидший браузер. Змагатися з ним може хіба що набирає популярність Orbitum, та й то за рахунок того, що зроблений на базі хромиум. Браузер «Білка» повністю розроблений китайською компанією UCWeb і сьогодні його можна встановити на всі існуючі мобільні платформи.

UC Browser - браузер для Андроїд з підтримкою Flash простий і зрозумілий в управлінні. При першому запуску програми відкривається головна сторінка програми. Тут представлені деякий популярні сайти та соціальні мережі (VK, Google, Youtube). На цій же сторінці знаходиться каталог сайтів, розбитий на кілька категорій: розвага, новини, фільми і музика, ігри та інше.

Налаштування
Внизу знаходиться прихована панель управління браузером. Тут можна переглянути закладки, історію відвідин, завантаження, вибрати нову тему або шпалери, активувати нічний режим. Натиснувши на напис: «Додатки», відкриваємо ще одну вкладку. Тут можна додати віджет браузера, зробити скріншот, активувати блокувальник реклами. Є QP-сканер, швидкісний режим і буфер обміну. Всього за замовчуванням коштує дев'ять доповнень. Натиснувши на плюс в лівому верхньому кутку вкладки, відкриваємо список доповнень, які можна встановити. Раджу закинути віджет UC Browser на робочий стіл. Маленька білочка буде сидіти у вас на екрані гаждета і при натисканні на неї можна відразу ввійти в браузер, відкрити пошук або завантаження.

На верхній панелі головної сторінки розташований пошук. Вибрати для роботи можна Yandex або Google. Браузер використовує функцію предиктивного набору тексту, що спрощує роботу і допомагає заощадити час. Почніть вводити потрібне слово і додаток миттєво підбере його закінчення.

У UC Browser реалізована функція управління як за допомогою тапов, так і свайпамі, кому як зручніше.

Зовнішній вигляд
Інтерфейс браузера виглядає приємно, меню продумано і різноманітно. Список сайтів, які розробник вважає цікавими для користувача, регулярно оновлюється.

Якщо ви ще не визначилися з тим, що краще використовувати для інтернет-серфінгу, раджу скачати UC Browser. У ньому є практично все, що потрібно для комфортного перебування в мережі. Мене особливо радує, що браузер підганяє текст і зображення сайтів під ширину екрану пристрою. Фактично ми отримуємо можливість повноцінного перегляду сайтів, що не мають мобільній версії.