футбольний симулятор Top Eleven

Найпопулярніший футбольний менеджер Top Eleven (треба сказати не тільки на Андроїд) зовсім недавно випустив глобальне оновлення, яке за словами розробників, приносить абсолютно новий ігровий досвід! І в цьому безумовно є сенс, оскільки додаток встановили вже понад 50000000 разів.

Основне завдання тебе як новоспеченого тренера це звичайно ж вести свою команду до перемоги. Для цього вам доведеться вибрати правильний режим тренувань, скорегувати тактику і до всього іншого зайнятися благоустроєм домашнього стадіону.

У новому оновленні Top Eleven +2015 у нас буде можливість змагатися з іншими гравцями за 1-е місце в Кубку, Лізі і навіть Лізі Чемпіонів! Розробники основний упор робили на реалізм тут абсолютно реальні клуби, ліги, гравці і команди. А наше завдання як професійного менеджера за допомогою грамотно вибудуваної схеми тренувань, своєчасному трансфері та відповідальному підході до вибору кадрів зробити власну команду кращою в світі.

Окремо варто відзначити повну відсутність будь-яких денних обмежень, запасу сил або енергії, що дозволить вам грати хоч цілий день і що напевно ще більш важливо гра повністю локалізована.