Microsoft Hyperlaps для всіх

Монополіст у галузі настільних операційних систем випустив черговий проект, призначений, в тому числі і для мобільних платформ. Визначити функціонал Hyperlaps одним словом або віднести до якої-небудь категорії додатків досить складно. Її призначення краще пояснювати в декількох реченнях.

Продукт поєднує в собі прискорення і згладжування відеоряду одночасно. Тобто, якщо є монотонний довгий відеозапис, що містить тільки періодично мінливі плани зовнішнього оточення, то дивитися її досить довго і нецікаво. Вихід тут дуже простий: картинку прискорюють у часі. Мінусом цієї процедури є ефект посилення підстрибування об'єктива камери, часто спостережуваний під час зйомок на мініаппартуру.

Друге призначення Hyperlaps - усунення даного дефекту після прискорення. Картинка виходить плавною, що перетікає з одного об'єкта на інший. Найкраще це видно в демо-ролику, розміщеному розробником в мережі. За заявою творця, незважаючи на мультиплатформенність, продукт не підтримує абсолютно всі моделі пристроїв. Однак дана проблема вирішується його перенесенням на більш відповідну платформу, наявну під рукою. Додаток вже викладено в мережі доступний для завантаження.