Angry Birds Fight! — Клонування серії триває

Вже складно уявити напрямок ігор, де б не засвітилися знамениті розсерджені пташки. Поїздивши на гоночних машинах, відстрілявшись в усе що рухається, побувавши непереможними героями рольової серії, вони вирішили спробувати себе у змішаних жанрах. На цей раз новий проект створений на стику простого пазла і рольової гри.

Бойова система проекту складається з головоломок, в яких доведеться збирати поєднання однакових елементів по горизонталі і вертикалі. Чим більше сумісних осередків вдасться зібрати, тим ефективніше буде шкоди, що завдається по противнику. Одночасно можна буде відкривати цікаві комбінації і несподівані тактики для перемог. У міру набору очок, бійців армії передбачається оснащувати новим обмундируванням і зброєю, тобто поступово підвищувати рівень. У перервах між битвами, можна буде подорожувати по локаціях, оглядаючи нові місця і відкриваючи поля битв.

Для любителів пограти в мережі є мультиплєєрний режим. Гра витримана в японському стилі оформлення, проста в управлінні та не потребує багато часу на освоєння, вона вже вільно поширюється в мережі і може бути встановлена ​​на смартфон з будь-якого зручно для завантаження сайту.