Mortal Kombat X Для Android

Переможна хода легендарної мультиплатформенної гри триває. Новий епізод серії, не так давно з'явився на комп'ютерах і приставках, тепер випущений і на Android. Примітно, що даний проект був одним з родоначальників жанру «файтинга» в ігровій індустрії.

Навіть дорослі люди далеко за 30 напевно знають про цю серії ігор, адже більшість з них з люттю давило на кнопки джойстика в середині 90 -х, намагаючись здолати чергового противника в нерівному бою. Графіка в мобільній версії, звичайно, трохи поступається комп'ютерній, однак з урахуванням розвитку апаратної частини сучасних смартфонів знаходиться на досить прийнятному рівні. Також як в оригіналі, тут з'явилися нові бійці, ефектні добивання, секретні битви. У процесі гравцеві в боях доведеться заробляти собі досвід, розвивати і прокачувати свого про персонажа. Для гри передбачений рейтинг «старше 18» у зв'язку з наявністю кривавих сцен і добивань з каліцтвами.

Стабільне функціонування додатка вимагає 1,5 Гб постійної і 1 Гб оперативної пам'яті на пристрої. Проект «умовно безкоштовний», не вимагає грошей для запуску, проте містить всередині безліч необов'язкових мікроплатежів, прискорювальних розвиток персонажів.