Home > Новини > Cyanogen OS – нова загроза для Android?

Спочатку Cyanogen OS створювалася у форматі прошивки для Android і система, як деяка альтернатива стоковим версіями операційки від Google. Однак завоювавши достатню популярність серед користувачів, її творцям вдалося залучити додаткові інвестиції і випустити новий комерційний, конкурентний продукт.

На даний момент «операційкою» від Cyanogen користується понад 50 млн. чоловік по всьому світу. Його з великою охотою використовували при виробництві своїх смартфонів багато китайських виробники. Після того, як стало відомо про залучення більш 80 млн. Доларів інвестицій на розвиток компанії, громадськість почала розглядати нову систему як повноцінного конкурента для Android. Ще більше підігріває інтерес до проекту інформація про підписання угоди між творцями Cyanogen і Microsoft.Його зміст зводиться до обов’язкового включення до складу програмного пакету таких продуктів як Microsoft Office, Outlook, OneNote, OneDrive, Skype, а також пошуковика Bing.

Керівники корпорації налаштовані досить войовничо і всерйоз збираються помірятися силами з Google. У найближчі роки стане зрозуміло, чим закінчиться ця битва і чи з’явиться у Google новий повноцінний суперник.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.