UMI готує перший смартфон на чіпсеті SNAPDRAGON

Компанія UMI не є новачком у створенні смартфонів під управлінням операційної системи Android, але всі її рішення використовували як мотора чіпсети MediaTek. Тепер стало відомо, що компанія вирішила в новому смартфоні UMi eMax Mini використовувати чіпсет від Qualcomm, який здатний відмінно справлятися з багатьма завданнями.
Тизер компанії відкрив нам вже деякі характеристики UMi eMax Mini і варто відзначити, що апарат повинен вийде дуже гідним. У якості дисплея в новинці буде використана 5 дюймова IPS панель від Sharp. Дозвіл екрану 1920х1080 пікселів забезпечить високу щільність картинки і точно не дозволить побачити зерно середньостатистичній людині.
Вражає і ємність батареї ще не представленого смартфона - 3 050 мАг, що дозволить кофортно працювати на одному заряді більше доби. Основна камера смартфона отримає дозвіл 13 МП, а фронтальна - 8 МП, що в цілому повинно забезпечити гідну якість фотографій.
Як уже згадувалося UMi eMax Mini отримає чіпсет від Qualcomm. Це буде популярний серед виробників смартфонів чіпсет Snapdragon 615. Даний чіпсет використовує 64-розрядну архітектуру, має 8 ядер Cortex-A53 - максимальна тактова частота 1.7 ГГц, графічний прискорювач Adreno 405 і вбудований модуль для підтримки мобільних мереж LTE. Варто відзначити, що даний чіпсет ідеально збалансований для смартфонів середнього рівня.

Смартфон підтримує мережі GSM і WCDMA, що дозволить його без проблем використовувати для популярних операторів зв'язку.
Крім UMi eMax Mini компанія веде роботи ще над кількома смартфонами, в тому числі і над апаратом з екраном Super AMOLED, який використовується в більшості смартфонів Samsung. Чекаємо офіційного представлення смартфона і його тестів.