Android Lollipop — версія ОС, яку вибирає кожен п’ятий користувач

Якщо ви є власником пристроя на платформі Android, знайдіть ще чотирьох користувачів з гаджетами, керованими тієї ж операційною системою і побудуйте в лінієчку. Подивіться наліво і направо - напевно у одного з присутніх на його пристрої встановлена ​​ОС Android Lollipop - мобільна платформа останнього покоління. На ній сьогодні працює 21% всіх Android-смартфонів і планшетних комп'ютерів. За даними компанії-розробника відбулося різке зростання популярності Android Lollipop (згідно з травневим звітом, цифра не перевищувала 9%). Пальма першості належить Kit Kat, на частку якої припадає близько 39%. За нею слідує Jelly Bean зі своїми 32% від загального числа користувачів Android.

1441798919_zzzzzzzzzzzzzzzlollipop
Прийдешнє оновлення операційної системи отримало назву Marshmallow. Точна дата виходу нової платформи поки не названа, але офіційні джерела не заперечують, що порадувати власників Android-пристроїв компанія збирається в самий найближчий час. Корпорація Google вибрала для нової платформи помітний слоган: «Polish and quality», тобто, «Блиск і якість». Фахівці протестували демо-версію операційної системи і прийшли до висновку: коли Marshmallow працює добре, то вона, дійсно, працює з блиском.

Варто нагадати, що сучасні флагмани Nexus 9, Samsung Galaxy S6 і S6 Edge поставляються з ОС Android Lollipop, що називається, з коробки. Крім того, більшість Android-пристроїв працюють з останньою версією програми Google Play Store, яке є сумісним з Android 2.2 і вище. Ті ж гаджети, які не працюють з Google Play або використовують більш ранні версії платформи, в статистику наведеного вище огляду по зрозумілій причині не увійшли.