Програма Snapster аналог Instagram від ВКонтакте

Соціальна мережа «ВКонтакте» вирішила скласти конкуренцію Instagram і розробила окремий додаток, практично повністю копіює суперника.

Соціальні мережі у власників смартфонів за частотою звернення до них знаходяться на першому місці. Число користувачів, які щодня відвідують «ВКонтакте», Facebook або Instagram доходить до 5000000 чоловік. Більшість з них із задоволенням переглядають фотографії друзів і близьких, і самі діляться ними.

Snapster - додаток, що відразу дає доступ до фотографій. Тепер їх не потрібно шукати на сторінках друзів або переглядати для цього свою стрічку.

Додаток інтегровано з «ВКонтакте» і увійти до нього можна через кнопку соцмережі. Для решти користувачів передбачена реєстрація.

Screenshot_2015-09-10-15-32-10

Ті, хто користується Instagram, помітять більшу схожість додатків. Але є й відмінності. У Snapster фотографії показані в тому розмірі, як вони були розміщені автором, тоді як в конкуренті вони квадратні. Ще одним суперничають додатком можна назвати відомий фоторедактор Retrica. По частині кількості фільтрів, можливості робити колажі і додавати віньєтки він все-таки поки перевершує новий додаток від «ВКонтакте».

Інтерфейс програми
Користувачеві доступні три вкладки: пошук, повідомлення та профіль. У «Пошуку» можна подивитися популярні в країні фотографії або знімки, зроблені користувачами програми вашого міста. Є популярні хештеги та рекомендації. З повідомленнями все зрозуміло - тут будуть показані повідомлення про друзів і близьких. Остання вкладка - профіль з настройками програми.

snapster для android

Але найголовніше в програмі - це відмінний фоторедактор, що дозволяє обробляти фотографії та інші зображення, взяті з галереї.

По суті, Snapster - це і є просунутий інструмент для обробки фотографій, а не повноцінна соціальна мережа. Тут є велика кількість фільтрів, зміщення нахилу, ефект розмитості, настройка яскравості, експозиції і палітра кольору. Остання функція вражає найбільше.

Після обробки, фотографію одним натисканням можна опублікувати в «ВКонтакте», «Facebook», «Twitter» або відправити її друзям. Таймер самознищення відправленого знімка - ще одна кумедна можливість додатка.

300000 установок - стільки користувачів вибрали цю програму. Чи замінить вона Instagram, яким користується майже мільярд людина? Поживемо побачимо. Інстаграм подобається багатьом можливістю збирати колекції знімків, тоді як в Snapster особисті фотографії змішуються зі скріншотами та іншим контентом. Але при цьому «ВКонтакте» - глобальна соціальна мережа, що, безсумнівно, позитивно позначиться на популярності нового додатка.